Job-Impulse Polska

Facebook Twitter GoldenLine LinkedIn Deutsch  English  Polski      

o nas szukam pracownika szukam pracy oferty pracy biuro prasowe kontakt
 


GRUPA JOB
MISJA I WIZJA
10 ZASAD BALANSU
CSR
KODEKS ETYCZNY
KAMPANIA GRUPY JOB
ANKIETA PRACODAWCA NA TAK
PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI
CERTYFIKATY
KARIERA W JOB IMPULSE
JOB IMPULSE GROUP
UPRIGHT GROUP
PROJEKTY PO IG 2011
PROJEKTY PO IG 2012
PROJEKTY PO IG 2013

 

 

 
 
 

 

Kariera w Job Impulse

Human resources to dziś jedna z najbardziej fascynujących branży, zapewniająca każdemu ogromne możliwości rozwoju.
Zapraszamy do naszego zespołu kandydatów posiadających doświadczenie w zagadnieniach miękkiego i twardego HR, w zarządzaniu strukturami oddziałowymi i regionalnymi oraz sprzedaży w relacjach B2B. Gwarantujemy świetne warunki pracy oraz możliwość rozwoju według indywidualnie opracowanej ścieżki kariery. Zapewniamy autonomię menedżerską i otwartość na nowe koncepcje biznesowe.

Jeśli jesteś studentem, który interesuje się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi i już teraz myślisz o połączeniu akademickiej teorii z jej praktycznym zastosowaniem, zgłoś się do programu „Praktyka dzięki Job”. Ponad 50% naszych pracowników rozpoczęła karierę w Job Impulse jako praktykant. W Job Impulse nauczysz się dyscypliny pracy konsultanta, zasad organizacyjnych profesjonalnej firmy doradczej i praktycznych zastosowań wiedzy z obszaru HRM. Podczas programu możesz liczyć na merytoryczne wsparcie opiekuna praktyk, bieżącą informację zwrotną o swoich postępach a w przypadku pozytywnego przebiegu praktyki, uzyskasz rekomendację pisemną oraz szansę otrzymania oferty pracy stałej w naszym zespole.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres wybranego z zakładki Kontakt oddziału Job Impulse w tytule podając : Praktyka dzięki Job

Job Impulse
- Nasz największy kapitał to ludzie

 

 

 

Job Impulse Polska wchodzi w skład Grupy Job

należymy do Należymy do UprightGroup

Copyright 2010 Job Impulse Polska